Nádherný...

15. února 2010 v 19:30 | Pet Jackson |  ~My
...den
S osobou která mi jako jedna z mála rozumí a které toho můžu tolik říct ♥
Kdysi jsem to "nepotřebobovala",kdysi jsem mohla všechno říct své Třešničce ♥....Pro vysvětlení;můj zesnulý pejsek Cherry.
Je tak krásný si s někým komu věříte o všem promluvit...
Souhrn; Pizza,kafíčko,kecání...,Návštěva jejího bejváku,internet,kecnání,probírání,drbání,chcechtání se....,Doprovod na autobus,probírání,souhrn všeho...,Jízda v autobuse,bloumání,pecky v uších,radost i smutek.
Mhm,co nejdřív zopáknout...Krásný relax den :)
A zítra zase school,dvě hoďky chemie (:!!) a nádherně nudná odpoledka...

Nemůžu se dočkat pátku.Trénink Thriller dance,směr Praha with Bajj♥
A co mě čeká teď ?...Nic hezkého..
Jo a dozvěděla jsem se zajímavou věc...Prý jsem rebelka...Stojím si za svým názorem...Mhm,tohle mě potěšilo.Od jednoho kámoše.
A chystám změnu.Změnu sebe,vzhledu,prostě celkově.No,sebe jen trochu,spíš jen ty hnusný negativizmy chci pryč ale to se dělá těžko což.
No nevím,možná je to s tou změnou moc ukvapený.Nevím,uvidíme..
Chtěla bych končit,ať tohle není moc dlouhý ale nějak se mi nechce :D
No jo,enduju...
Dneska se mnou moc sranda nebude,heh
Tak zdar :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sajina Sajina | 19. února 2010 v 16:33 | Reagovat

Holka, kam já přijdu, na jakoukoliv stránku MJ fans, všude je cítit ta depka...víš jak, jako bynás to kosilo jednoho po druhým...prostě úpí stop, na změny není nikdy brzo, i když ode mne to teda sedí...mám co povídat, ale alespoň mám s kým...no plakát se přece taky počítá, a hlavně, když je tak krásnej...já jsem to vyřešila s dopejskování si s fans...prostě vemeě obálku, dáš tam třeba prkotinu, CD, DVD, plakát a někomu to pošleš...a vsaď se, že do tří dnů máš doma odpověď s MJ dárkem...Anet mi udělala tak skvělý MJ rukavice, že je prakticky nosím všude...i k doktorovi, na úřady, a každej hned pozná, že jsem MJ fan, to tak potěší...tudle na mě mrňata od zíkladky volali, Jé, Michael Jackson, KIng of pop!...máti se mi smála, ale pro mě to byla taková pocta, že jse musela hned do pokoje, abych nebrečela před našima jak trotl...víš jak, těhotná, furt naměko...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama