Lisa mluvila s duchem Michaela..?

11. února 2010 v 21:35 | Pet Jackson |  ~He says,they says
Tak tohle jsem neměla číst dneska....Je to takový...bolestivý...
Neusnu..
Jestli je to pravda pak...Nevím,nevím,nevím..
Chci taky..Jen tři slova kdybych mu mohla říct :(...I love you..

LOS ANGELES Lisa Marie Presley navštívila spiritistu. Měla jediný cíl, spojit se s duchem svého zesnulého exmanžela - s duchem Michaela Jacksona. A seance to prý byla nadmíru úspěšná. Popový král se dostavil a se svou bývalou ženou se smířil. Prý ji poprosil o odpuštění.

Spolu s Lisou Marií přišla ke spiritistovi třiapadesátiletá maskérka Karen Faye, která dělala Jacksonovi make-up před veřejným vystupováním. Ona také o seanci promluvila s novináři.

"Zdá se, že se zrovna snaží kontaktovat lidi, které potkával v životě, a prosí je o odpuštění. Michael celou seanci strávil tím, že nám vysvětloval své omyly a chtěl, abychom mu odpustily. Vypadal nevyrovnaně. Ale s Lisou byl žoviálnější. Pak se spiritista otočil na mě a řekl jako Michael: Starala ses o mě skvěle, omlouvám se, že jsem ti tak ublížil. Pak mi ještě řekl, že mě měl víc poslouchat. To mě zasáhlo," prohlásila Faye.

Ta také tvrdí, že nemohl spiritista fabulovat, protože zatímco o Lise Marii věděl, že je Jacksonovou exmanželkou, o ní samotné nevěděl vůbec nic.

Lisa Marie byla Jacksonovou manželkou osmnáct měsíců. Brali se v roce 1994.

Chápu z toho že se snaží se omluvit každému komu nebyl dost vděčný,nechoval se hezky nebo...Je to zvláštní..
Je to pravda,není to pravda...
Nevím co dodat,nějak mě to zaskočilo.
Co si o tom myslíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sajina Sajina | 11. února 2010 v 23:07 | Reagovat

Páni, hele, nemělo by to být naopak, že by se mu spíš hromada lidí měla omluvit...no, třeba já, že jsem byla děsnej fan, nevážila jsem si ho, a v patnácti jsem si z něj dokonce utahovala, vyprávěla jsem o něm dost hustý vtipy, no a teď mě to fakt mrzí...jako asi bych měla k nějakýmu spiritualistovi, ale týhle nevěřím...tvrdila, že MJ neumřel, že si jen dal pauzu, mám s ní někde rozhovor v archivu...nějakých deset otázek a odpovědí o fingované smrti...hele, fakt tomu věříš? 8-O
Není to taky jen další pokus o zviditelnění se?...no to poznáme podle žaloby na ni od Lisy, že jo?...A ještě jednou, Michael se nemí komu co omlouvat, on teda fakt ne...za tím si stojím... ;-)

2 janasek janasek | 12. února 2010 v 5:04 | Reagovat

Na duchy nevěřím a nepochopila jsem koho,že to bude Lisa žalovat???A pak nechápu Majkl snad něco udělal Lise?snad ona jemu ne?No i když teď mě napdalo jestli ji trošku nezanedbával,jestli se příliš nevěnoval jen své práci a ona se mohla tak cítit sama.No ale to jsou jen mé názory,nemuselo to tak být.

3 Pariska=) Pariska=) | Web | 12. února 2010 v 16:21 | Reagovat

Já tomu věřím! Už jen proto že se mi dějí moc divné věci ohledně MJ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama